Yurtdışında Eğitim

Bize Puan Verin !
  • Kullanıcı Deneyimi
9.8

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız lütfen bize 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşınız.

Sending
User Review
4.57 (7 votes)

 

yurtdisi-egitim-danismanligi

Yurtdışında Eğitim

 

Yurtdışında eğitim seçenekleri her geçen gün artmakta ve eğitim talep görmektedir. İnsanlar hayatlarında bir yada iki defa yurtdışı eğitim alma kararı verirler ve bu kararların aşamalarını mutlaka uzman bir danışman ile birlikte yürütmesi gerekmektedir.

 

Yurtdışı eğitim alma kararı verdikten sonraki ilk aşama hangi ülkede, hangi alanda eğitim alacağınıza karar vermektir. Alınacak olan eğitime karar verdikten sonra başvuru yapılacak okullar belirlenmeli ve doğru hazırlanmış bir başvuru dosyası ile vaktinde başvuruların yapılması şarttır. Çoğu insanın başvuru aşamasında yaşadığı en büyük problem başvuru prosedürlerini eksik yada yanlış araştırdıklarından bu süreçte başarılı olamamaktadırlar. Bu nedenle yurtdışında eğitim sürecinde bir danışmanlık firmasından hizmet almanız gerekmektedir.

 

Okula kabulünüz onaylandıktan sonra vize başvurunuzun yapılması gerekiyor. Vize işlemi okul başvurusundan sonra en önemli işlemlerden biridir. Her ülkenin konsolosluğu vize başvurularında farklı şartlar aramaktadır. Yine okul başvurusunda olduğu gibi vize başvurusunda da yanlış yada eksik evraklar ile başvuru yapmanız durumunda vize talebiniz reddedilmekte ve tüm süreci tekrarlanmanız gerekir. Bu nedenle mutlaka konsolosluk ilişkileri kuvvetli bir danışman ile çalışmanız gerekmektedir.